Ürün ambalajlaması açısında oldukça önemli bir değere sahip olan asetat kutular farklı seçimlere sahiptir. Asetat kutu seçimlerinizde ebat olarak tercihlerinizi yapmanın yanı sıra model tercihine de önem vererek tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Asetat kapaklı kutu seçimleri ve daha birçok ürün modelini ise Öz Ambalaj firmasının adresinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

janef-pastavemalzemeleri094-800x600

Öz Ambalaj Ürünleri Nasıl Sipariş Verilir?

Öz Ambalaj firması yılların deneyimi ile sizlere seri üretimi kaliteli tercih ile sunuyor. Uygun fiyat garantisini firmasının güvencesi ile sunan Öz Ambalaj asetat kapaklı kutu seçimlerinizde de size destek oluyor. Farklı model ve ebatlara sahip olan tüm asetat kutuları firmanın adresinden temin etmeniz mümkün.

Firma tarafından ürün listesine eklenen modeller arasından tercihinizi yaparak siparişinizi anında verebilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız kutu modelleri içinde yer alan tasarımların haricinde bir seçime yer açmak için ise firma ile iletişime geçerek özel ürün siparişini de verme olanağınız bulunuyor. http://www.ozambalaj.com/ adresine tıklayarak ürün listesine ulaşabilir ve siparişinizi de verebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*